BİZ KİMİZ

Genomar 2004 senesinde kamu ve özel sağlık kuruluşlarının laboratuvarlarına ürün ve hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Genomar ekibi yıllardır bu sektörde birçok başarıya imza atmış, tecrübeli mühendisler tarafından yönetilmektedir. Sunduğu ürün ve hizmet kalitesi ile Genomar her geçen gün daha da gelişmekte, laboratuvar dünyasını daha fazla anlama merakı ile ürün portföyünü genişletmektedir.

HİZMETLERİMİZ

Ürün Tedariki

In Vitro Diagnostik pazarındaki ürün çeşitliliğimiz, herhangi bir kamu veya özel sağlık kuruluşunun laboratuvarlarında, cihaz ve reaktif bazında ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü karşılayabilecek çeşitlilik ve uygunluktadır. Genomar, küresel tedarik kabiliyeti ve ilişkileri sayesinde çok kapsamlı bir ürün portföyü geliştirmiş, sağlık ve başarının artışına, ülkemiz sağlık kuruluşlarının tüm dünya ile eş zamanlı hareket etmesine katkıda bulunmak sorumluluğuyla her daim ürün gamını güncellemektedir.

Teknik Danışmanlık

Her şeyden önce hizmet vereceğimiz laboratuvarı tanımayı amaçlıyoruz. Konularında uzman ekiplerimiz laboratuvarınızın işleyişini analiz ederek, işletme maliyetlerinizi minimize ederken karlılığınızı en üst düzeyde sağlayacak yöntemleri belirleme yaklaşımıyla ihtiyaçlarınız için optimum çözümü oluşturur.

Teknik Servis

Teknik ekiplerimiz gerekli eğitimlerden geçmiş, donanımlı ve tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır. İleri teknoloji ve tamir tekniklerine sahip teknik bölümümüz sizlere rekabetçi bir avantaj sağlarken stresten uzak bir deneyim sunmaktadır.