BİZ KİMİZ

En iyi kaliteyi, en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti mümkün olan en hızlı şekilde almanızı sağlamak için kendi ekibinizin bir parçası gibi çalışan Dış ticaret ekibimiz, üretim, tedarik ve ithalat-ihracat süreçlerinin tamamına hâkim, uluslararası ticaretin gerekliliği olan tüm alanlarda konularında uzman ve tecrübeli takımlardan oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

İster girişimci bir startup, ister küresel bir şirket olun, geniş hizmet yelpazemiz içerisinde işiniz için en uygun çözümü üretebileceğimize eminiz.

İhtiyacınız, sizin için üretilecek özel bir ürün veya mevcut bir ürünün tedariki olabilir. Her durumda, en doğru ve güvenilir kaynağı bulma, geliştirme, üretimden tesis teftişine, kalite kontrole, gümrükleme, dokümantasyon ve nakliyeye kadar tüm süreçleri profesyonel ve tecrübeli ekiplerimizle sizin için yönetiyor olacağız.

Ürün gereksinimleriniz için tek ticaret penceresi olmaktan gurur duyuyoruz. Siz işinizi büyütmeye ve ölçeklendirmeye odaklanırken, kaynak bulma, üretim ve tedarik ile ilgili süreçlerin ağır yükünü sizin için memnuniyetle üstleniyoruz.