BİZ KİMİZ

Eğitim teknolojileri ve uygulamaları alanlarında 25 yılın üzerinde saha deneyimine sahip yönetim, eğitim danışmanlığı, mühendislik ve teknik uzman kadrosuyla, kalitesi kanıtlanmış dünya teknoloji markalarının ürün ithalatı ve tedariğinden anahtar teslim proje uygulamalarına ve üreticilerce yetkilendirilmiş kendi bünyesindeki teknik servis birimine kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılamanızı sağlayan iş ortağınızız

G7 EdTech eğitim çözümleri uzaktan veya yerinde uygulanabilirliği ile herbir öğrencideki cevheri ortaya çıkarabilir temel ve gelişmiş araçlara sahiptir. Öğretme yöntemlerini iyileştiren sürekli eğitim deneyimi için çalışıyoruz.

Odak noktamız herkes ve her şeyi, öğretmenleri, öğrencileri, cihazları ve içeriği birbirine bağlamak ve her öğrenciye ilham veren, aktif, işbirliğine dayalı öğrenme ortamları yaratmaktır.

Entegre interaktif eğitim çözümlerimiz, yazılımlarımız ve içeriklerimiz her öğretmeni destekleyen ve öğrencinin başarısını artıran bir çözüm sunar.

HİZMETLERİMİZ

Sınıflar, laboratuarlar, amfi ve oditoryumlar, konferans/seminer salonları, uzaktan eğitim birimleri, sanal sınıflar, sanal gerçeklik odaları, okullar, kurslar, üniversiteler, yetişkin eğitim noktaları, eğitim yerleşkeleri ve kampüsler vb. gibi pek çok alanda kapsamlı, etkin ve çağdaş teknolojik çözümler sunuyoruz.

Başlıca Profesyonel Hizmetlerimiz:

Teknik Danışmanlık

Her eğitim kurumunun ihtiyaç ve zorlukları kendine özeldir. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayabilmek için büyük resme bakarken küçük parçalara da odaklanırız. G7 uzmanlarıyla çalıştığınız zaman, fikir aşamasından montaj ve devreye alma aşamasına kadar her safhada iş ortağınız olarak yanınızda oluruz.

Eğitim Danışmanlığı

G7 Eğitim danışmanları, eğitim kadronuzu yerinizde ziyaret ederek projeye dahil olan ürünlerin neden seçildiği ve tasarımın neden bu şekilde yapıldığını, öğrenci başarısını en üst seviyeye taşıyabilmek üzere kurulan sistemin en etkin ne şekilde kullanılabileceği konularında bilgi aktarımı yaparlar.

Proje Tasarımı

Uzmanlarımız, Kurumunuz için en uygun çözümleri belirlemek üzere, her detayın etraflıca gözden geçirilerek değerlendirildiği bir çalışmayı ekipleriniz ile yürütürler. Bu çalışmayı takiben Kurumunuza özel çözümler üretilerek projenizin tasarımı tamamlanır.

Ürünler

Dinamik öğrenmeyi destekleyen, başarının arttırılmasını odak edinmiş, interaktif eğitim, sunum izleme, profesyonel ses, görüntü, ışık, tümleşik iletişim sistem ürünleri ve yenilikçi dijital teknoloji çözümleri alanında kalitesi ispatlanmış dünya markalarının yer aldığı, kullanımı kolay, esnek, kolay yönetilebilen, sağlam ve birbirine entegre edilebilir çok geniş bir ürün portföyüne sahibiz.

Montaj ve Devreye Alma

Montaj ve devreye alma konusunda uzmanlık eksikliği, hiç şüphesiz sizleri birçok ürünle ve çalışmayan bir sistemle baş başa bırakacaktır. Konularında uzman ve tecrübeli G7 montaj ekibiyle eğitim çözümleriniz her daim olması gerektiği şekliyle aktif olacaktır.

Satış Sonrası Servis

Sattığımız her ürünün arkasındayız ve sizlere en üstün desteği vermeyi taahhüt ediyoruz. Üreticilerce eğitilmiş ve yetkilendirilmiş teknik servisimiz sayesinde her türlü teknik müdahaleyi hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirmekte, arzu ederseniz ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış uzun vadeli hizmet kontratları sunabilmekteyiz.