BİZ KİMİZ

Profesyonel ekiplerimiz ve uzmanlığımızla eğitim teknolojileri, eğitim senaryolarına ilişkin ihtiyaçlara baştan uca yazılım, donanım, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini 20 yılı aşkın süredir başarı ile uygulayan gurubumuz artık sınırsız öğrenme ekositemi içerisinde dijital ve basılı yayın konusunda alanında öncü, dünyanın en iyi, yenilikçi, vizyoner çözümlerinin temsilciliklerini bünyesine katmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Dijital kütüphane çözümlerimiz ile 43 dilde, 6200’den fazla yayıncı ve 4.000.000’dan fazla güncel ve yüksek nitelikli etkileşimli kaynak (eBooks, audiobooks, podcasts, magazines, newspaper, video ve daha fazlası) ile birlikte eğitim kurumlarına olağanüstü dijital çözümler sunuyoruz.

Yeni nesil dijital içerikler sağlamanın yanı sıra, pazarımızda önde gelen uluslararası ELT ve diğer yabancı dil öğrenme yayınlarını da temsil ediyoruz.

Kaliteli, doğrulanmış, ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş ve istediğiniz anda kullanmak üzere her yerden ve her an erişilebilir yeni nesil bilgi tüketimi için EdPub olarak aşağıdaki alanlarda hizmet veriyoruz:

Kamu Eğitim Kurumları ve Devlet Okulları

Çözümlerimiz birçok ülkede, eğitime yaratıcı bir yaklaşımla dokunan kamu eğitim kurumları ve devlet okulları tarafından tercih edilmekte, okuma alışkanlığını ve kişiselleştirilmiş öğrenme planlarıyla öğrencilerin kritik becerilerini güçlü bir şekilde geliştirirken katılımcı öğrenim deneyimini desteklemekte ve sonuç olarak istatistiki bazda okuma yazma oranını arttırmaktadır.

Bağımsız ve Özel Eğitim Kurumları

Çözümlerimiz, akademik hedeflerinizi ve kurum kültürünüzü yansıtacak şekilde en küçük detaylara kadar kişiselleştirilebilir ve popüler uygulamalar ile benzerliği dolayısıyla mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunar.

Ebat ve format bağımsız olarak en iyi ve en kapsamlı içerik erişimi ile öğrencilerin okuma alışkanlıklarını 5 katına kadar arttırır. Her öğrenci için okuma ve yazma gelişiminin hem eğitimci hem de ebeveynler tarafından izlenmesine imkân sağlar.

Çözümlerimiz, tüm ilgi alanları ve farklı öğrenme becerilerine göre uyarlanabilir ve uzmanlarımız tarafından kişiselleştirilmiş planlar üretilerek sınıf katılımı arttırılır ve zamandan tasarruf edilir.

Kurumsal Firmalar ve İşe Yeni Başlayanlar

3 milyondan fazla kaynak üzerinden, ihtiyaçlarınıza özel seçilmiş içerikler ile tamamen firmanız için tasarlanmış akıllı dijital eğitim platformu çözümlerimiz tam size göre.

Üniversiteler

Farklı ilgi alanları ve öğrenme becerileri dikkate alınarak geliştirilmiş akıllı ve kişiselleştirilebilir çözümlerimiz, katılımı yüksek oranda teşvik ederken, sürekli olarak sınırsız beceri gelişimi sağlar ve gerçek zamanlı olarak gelişimin izlenmesine olanak tanır.

İnteraktif, kişiselleştirilmiş eğitim kulüpleri ile iş birliği ve bilgi paylaşımını destekleyerek mezunlarınız ile olan etkileşiminizi arttırır.

Kütüphaneler ve Kültürel Organizasyonlar

Günümüzde öğrenme süreçlerinde birçok zorlukla karşılaşıyoruz. Yüksek kaliteli içerik erişimi vatandaşlar açısından problemli ve masraflı olmakla birlikte kütüphaneler de kullanıcı katılımını arttırmak konusunda belli zorluklar yaşıyorlar.

Dijital kütüphane çözümlerimizi kullanarak zaman ve maliyetten tasarruf ederken kullanıcılarınız da gerçekten istedikleri ve ihtiyaç duydukları içeriklere erişim sağlarlar. Yüksek kaliteli dijital kütüphanemize hızlı erişim ile üye adedinizi %80 civarında arttırırken içerik maliyetlerinden %90’a varan oranda tasarruf sağlarsınız. Sanal kitap kulüpleri ve yazarlara doğrudan erişim imkanlarıyla müşterilerinize çok özel ve heyecan verici sosyal deneyimler sunma imkanına da sahip olursunuz.

>

Koruma ve Arşivleme

Fiziksel ve dijital varlıkların dijital yönetimi ve korunması konusunda komple çözüm ve özel bir hizmet modeli sunmaktayız.

Her şey dahil anahtar teslim çözümlerimiz, doküman yönetimi yapan firmalar, kültürel mirasın korunması yükümlülüğünü taşıyan kurumlar, dijitalleşme projeleri için danışmanlık, yazılım, saklama ve koruma hizmetleri sunmaktadır. Çözümlerimiz %100 OAIS uyumlu ve ISO 14721 belgelidir.